KZTV Logo

Andre Kramer

E-mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
dinsdag, 28 juni 2011 00:00

Young Devil

Het Young Devil toernooi 2018 was weer een groot succes! Vele spannende en
sportieve wedstrijden werden er gespeeld op ons tennispark.

In het finaleweekend (17 en 18 maart) moesten de spelers en speelsters weliswaar de kou trotseren maardat deed aan de inzet en enthousiasme niets af!

Onder de bezielende leiding van Sophie Walraven is ons bekende jeugdtoernooi weer een succes gebleken!  

Wat ons betreft graag tot 2019.

YD logo

 

zondag, 26 juni 2011 14:50

Nieuwsbrief

 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Miranda de Bakker e-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds Februari 2016 heeft KZTV een nieuwsbrief, die maandelijks uitkomt.
Via deze nieuwsbrief willen wij de leden op de hoogte houden van het nieuws binnen de club.
Heeft U informatie voor de nieuwsbrief, of ontvangt U deze niet, dan kunt U mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

maandag, 16 januari 2017 14:46

Tuin commissie

 

 

De aanpak in de tuin is er op gericht het onderhoud aan de tuin op harmonieuze en organische wijze te minimaliseren. Dat is een relatief zware opgaaf omdat bij de aanleg van de tuin het aanwezige zevenblad en paardenstaart de gelegenheid is gegeven op de voor deze planten ideale ondergrond zich duurzaam en talrijk te ontwikkelen. Een aantal maatregelen zijn daartoe genomen. De meest succesvolle is tot nog toe geweest het mulchen met boomschors van het rozenperk.

In principe loopt het tuinseizoen van 1 maart tot 1 december. Toch zal op de tuincommissie leden in de winter periode een beroep gedaan worden om gerichte activiteiten te ondernemen ter beperking van het tuinonderhoud.

Bezetting

Wij hebben het geluk gehad dat sinds november 2015 de tuincommissie weer behoorlijk op sterkte is gekomen. Onze laatste versterking hebben wij gekregen met Judith de Graaf. Ons laatste verlies hebben wij geleden met het vertrek na zo vele jaren tuincommissie van Rein Visser. Om zijn verdriet hierover te lenigen hebben wij hem een passende fles whisky doen toekomen.

Ook fysiek ongemak heeft ons getroffen door de botbreuk van onze voormalige leider van de tuincommisie Gerda Oosterbaan.

 

De tuincommissie bestaat nu uit:

Emoh Coester

Jos Fienieg

Loes Fuykschot-Tap

Judith de Graaf

Cees Moraal

Gerda Oosterbaan

Jantine Schröder

Mundi Coester (voorzitter)

Natahalie Tusveld

Marga Soons (financiën)

 

 

 

zondag, 26 juni 2011 00:00

Sponsor commissie

Wat doet een sponsorcommissie in een club?

Deze commissie probeert zoveel mogelijk bedrijven te interesseren, om reclame te maken in ons clubblad of langs de banen om zodoende gelden te ontvangen, en deze gelden te gebruiken voor alle voorkomende evenementen en andere bezigheden in de vereniging.
Ook werkt deze commissie nauw samen met de overige commissies zodat er met ons allen geprobeerd wordt de kosten zo goed als mogelijk binnen de perken te houden.

Mocht u in uw omgeving nog adverteerders of sponsors weten voor onze club, dan vernemen wij dat graag van u, zodat u met een van onderstaande commissieleden contact kan leggen voor een samenwerking.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

De sponsorcommissie bestaat uit:

  • Ekko Vermeulen
  • Jeroen Roggeveen

 

 

zondag, 26 juni 2011 00:00

Kantine commissie

Kantinecommissie Joke Terol

Deze commissie zorgt ervoor dat het de inwendige mens op ons park aan niets ontbreekt. Niet alleen voor het gewone “après-tennis”, maar vooral ook tijdens en na de competitie, de toernooien, de clubkampioenschappen en andere activiteiten, die door de diverse commissies worden georganiseerd.

De navolgende KC-leden zijn actief om alles vlekkeloos te laten verlopen:

 

Joke Terol       (voorzitter) 650510803   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Hans Hollander (inkoper) 623311648    
Albert Braspenning 653438435    
Gerda Braspenning 613090118    
Gees Metselaar 653943041    
Tessa Meijer 618253766    
Erik Pool 628528600    
Amy Thomas 625467985    
Beate van Toorn 654674105    
Charles Ruikers 075-6311136    
Fred de Ruijter 625427875    
Juriaan Verweij 641959398    

Voor de kantinedienst indeling krijgen wij hulp van:

 

Frits   Soons 075-6284821   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Deze commissie kan het uiteraard niet alleen af. Alle KZTV-ers van 18 tot 67 jaar zijn daarom verplicht om 3 maal per jaar een kantinedienst te vervullen.

Het rooster hiervoor wordt gemaakt door Frits Soons met behulp van een computerprogramma dat ontworpen is door ons oud-lid Max Meijer.

De indeling wordt gepubliceerd via de maandelijkse nieuwsbrief, onze KZTV-website en hangt ook in de kantine.

Daarnaast krijg je voor het kwartaal dat je ingedeeld bent een mail met de indeling van dat kwartaal, krijg je deze mail dan weet je dus dat je kantinedienst heb.

Tip: noteer de datum gelijk in uw agenda

 

Als men de geplande dienst NIET kan vervullen, dient men ZELF voor vervanging te zorgen door te ruilen met een ander KZTV lid. Dit dient dan doorgegeven te worden aan Frits of aan Dylan. Bij het niet nakomen van de “kantinedienstplicht” dupeert u uw medeclubleden. Er is een groep vrijwilligers die de KC-leden ontlast door op een vaste avond het openen van de kantine voor hun rekening te nemen. Zij leggen u tevens uit hoe alles werkt achter de bar en hoe het afsluiten gaat. Het afsluiten dient door de kantinedienst zelf gedaan te worden. Naast de uitleg hangt er op meerdere plaatsen een instructive wat je daarbij moet doen.

Voor het Grass Devil toernooi geldt een aparte regeling middels vrijwilligers.

Verantwoord alcohol schenken tijdens kantinedienst

De Drank- en Horecawet vereist dat er altijd een barvrijwilliger aanwezig is die een “Instructie Verantwoord Alcohol schenken” (IVA) heeft gevolgd op tijden dat er alcohol wordt geschonken in een sportkantine. NOC*NSF heeft samen met de KNVB, KNHB, het Watersportverbond, de KNKV en KNLTB gewerkt aan een IVA, die sportverenigingen vanaf 14 december 2009 gratis online wordt aangeboden via de websites van de genoemde bonden en NOC*NSF op www.nocnsf.nl/IVA

Meer informatie staat op de website van de KNLTB:  http://www.knltb.nl/cms/showpage.aspx?id=2081

Onze barverantwoordelijke ontvangt dan uw certificaat en die slaan we op zodat we die kunnen tonen op het moment dat daarom wordt gevraagd.

Bij de herinnering aan uw kantinedienst krijgt u ook een herinnering aan het behalen van dit certificaat. Als u de cursus eenmal gedaan heb is hij de rest van uw leven geldig.

Tip: Doe de cursus voordat u kantinedienst heeft, hiermee voorkomt u dat de club een hoge boete krijgt bij een eventuele controle.

 

Daarnaast zijn wij dit jaar begonnen te werken volgens de HACCP wetgeving. Deze wetgeving zorgt voor hygienisch werken in de keuken. In de keuken ligt een kopie van de belangrijkste regels.

Lees deze regels eens goed door tijdens uw dienst zodat u weet hoe u op een verantwoorde manier met eten om kan gaan.

BESTUURSREGLEMENT KANTINE

-    dit bestuursreglement bevat regels, die een verantwoorde verstrekking van alcoholhoudende drank in de sportkantine waarborgen.

-    onder alcoholhoudende drank wordt verstaan : dranken zoals bier, wijn en gedistilleerd met minder dan 15% alcohol ( zwak alcoholisch ) en gedistilleerd met 15% alcohol of meer ( sterke drank ).

-    het bestuur van de vereniging , de z.g. leidinggevenden en de beheerder  zijn belast met de algemene leiding over de kantine. Zij zijn verantwoordelijk voor naleving van de wet en van dit reglement.

-    De leidinggevenden (met name genoemd op de horecavergunning van de vereniging ) zijn in bezit van een verklaring Sociale Hygiëne en bevoegd om onmiddellijke leiding te geven aan de uitoefening van de horecawerkzaamheden in de kantine.

-    vanuit het oogpunt van streven naar alcoholmatiging wordt het gebruik van alcoholvrije dranken gepromoot. Acties, die het gebruik van alcohol stimuleren ( zoals b.v. happy hour, rondje van de zaak etc. ) zijn niet toegestaan.

-    de vereniging zal geen horeca-activiteiten uitoefenen ten behoeve van bijeenkomsten, die worden gehouden wegens gebeurtenissen in de privésfeer van leden en van bijeenkomsten van niet-leden.

-    voor het overige gelden de Huis- en Gedragsregels , die voor de kantine zijn opgesteld, en die zichtbaar in de kantine zijn opgehangen.

HUIS- EN GEDRAGSREGELS

-    de kantine is geopend op dagen die door het bestuur van de vereniging zijn aangewezen. Openingstijden zijn in principe van 08.30 tot 23.00 uur (conform de drank- en horecavergunning van de vereniging), met mogelijke afwijkingen bij bijzondere evenementen.

-    de vereniging heeft een vergunning voor uitsluitend zwak alcoholische dranken (tot 15%, niet gedistilleerd). Zij mogen worden geschonken tijdens openingsuren van de kantine.

-    dranken en/of etenswaar worden slechts verstrekt indien de kantine is bemand door een lid van de Kantinecommissie en/of een Barvrijwilliger.

-    aan personen jonger dan 18 jaar wordt geen alcoholhoudende dranken verstrekt. Tijdens jeugdtoernooien wordt op afwijkende tijden alcohol geschonken.

-    er wordt geen alcoholhoudende drank geschonken aan begeleiders van de jeugd, of personen, die als chauffeur voor spelers fungeren.

-    het is niet toegestaan om dranken elders (b.v. in de kleedkamers) te nuttigen dan in de kantine of op het terras.

-    het is niet toegestaan om tijdens openingsuren van de kantine, zelf meegebrachte alcoholhoudende dranken te gebruiken in de kantine, kleedkamers of elders op het terrein van de vereniging.

-    het is niet toegestaan alcoholhoudende dranken te verstrekken aan personen, die zichtbaar te veel hebben gedronken.

-    personen, die duidelijk te veel hebben gedronken of onder invloed zijn van drugs, of personen, die agressief of ander normafwijkend gedrag vertonen, mogen niet in de kantine worden toegelaten.

-    het Bestuur, KC leden of Barvrijwilligers dienen op bovenstaande regels toe te zien en hebben sanctiebevoegdheid.

Géén honden in de kantine tenzij aangelijnd. En zeker niet in de keuken!!!

Géén onbevoegden in de keuken (b.v. leden die op dat moment geen dienst hebben).

zondag, 26 juni 2011 14:21

Accommodatie commissie

Deze commissie is verantwoordelijk voor het beheer van het clubgebouw, de banen en de groenvoorziening. Zij bestaat uit leden van onze vereniging. Het doel van deze commissie is door zoveel mogelijk zelfwerkzaamheid van alle leden van de vereniging te trachten de exploitatiekosten zo laag mogelijk te houden (en daarmee de contributie zo laag mogelijk te houden). En tegelijkertijd de voorzieningen voor de leden op een zo goed mogelijk pijl te houden.

Sinds de vereniging de accommodatie in eigen beheer heeft gekregen is het gelukt door middel van deze zelfredzaamheid een mooi park op te bouwen. Dit is gelukt door de regelmatige inbreng van de vele vrijwilligers binnen de vereniging. Hoewel het tegenwoordig wat meer moeite kost om mensen op de been te krijgen mogen wij bij KZTV niet ontevreden zijn. Vijf keer per jaar organiseert de AC op een zaterdag een Onderhoudsdag waarbij de AC-leden geholpen door andere leden onderhoud volgens het Onderhoudsplan plegen. Daarnaast zijn AC-leden altijd inzetbaar om de ad-hoc onderhoudsproblemen op te lossen. De onderhoudsdagen worden ruim van tevoren bekend gemaakt via de diverse info-kanalen binnen de vereniging.

Als gevolg van de huidige baansoort zijn we genoodzaakt de groenvoorziening van ons park te veranderen. Het streven is minder bladval op de banen te krijgen. Afval van bladeren veroorzaakt snelle mosvorming op de huidige ondergrond, Mosvorming zorgt ervoor dat de banen minder draineren en glad worden. Een andere groenvoorziening houdt in dat er minder bladverliezende bomen blijven staan en er groenblijvende bomen voor in de plaats komen. Dit geeft ons park op termijn een ander maar niet minder mooi aanzien.

Een andere grote uitdaging is de vervanging van de huidige opslagruimtes. Een financiële maar ook een praktische uitdaging. We hopen deze binnen enkele jaren te kunnen volbrengen.

De tuincommissie is een aparte groep vrijwilligers binnen de AC. Zij verzorgen de tuinen en perken op het park.

Om onze accommodatie netjes te houden hebben wij een aantal spelregels opgesteld;

TIPS en REGELS

Wij verzoeken iedereen er op toe te zien dat geen vernielingen worden aangericht en dat de regels van fatsoen niet overtreden worden. Dit betekent o.a. dat het niet toegestaan is:
• de scorebordjes op de baan met het racket te bedienen. Daar zijn ze niet tegen bestand.
• kauwgom weg te gooien op de banen aangezien dit zeer moeilijk uit de infill te verwijderen is.
• tennisschoenen te gebruiken met buiten-liggend profiel zoals hockeyschoenen of trimschoenen. Het beste kunt u normale tennisschoenen gebruiken.
• roken op de baan. Hierdoor kunnen brandvlekken ontstaan als de peuken
weggegooid worden.

U wordt verzocht erop toe te zien dat het park schoon blijft. Bedenk dat geen van de leden van de commissies bij u of de vereniging in dienst zijn dus dat wij met zijn allen moeten zorgen voor een leefbare en schone omgeving. Ons park is een van de mooiste in de Zaanstreek en wij willen dit graag zo houden. 

SLEUTELS

Tijdens de wintermaanden en gedurende de grote vakantie is het park en de kantinedeur afgesloten omdat er overdag geen toezicht meer is. Om te voorkomen dat u voor een dicht park c.q. kantinedeur komt te staan kunt u een sleutel onder betaling van 25,- Euro borg ophalen bij Piet Sibbel. Als u uw lidmaatschap opzegt, krijgt u uw borg bij het retourneren van de sleutel terug.

ALARMINSTALLATIE

Wellicht niet bij alle leden bekend maar sinds enige tijd zijn wij eigenaar geworden van ons clubgebouw. Daarom waren wij genoodzaakt door de verzekering een alarminstallatie te hebben in verband met inbraak. 
Om nu te voorkomen dat iedereen een pincode moet onthouden is gekozen voor een sleutelkastje waarbij met de sleutel van het park de installatie in- of uitgeschakeld kan worden.

De installatie wordt ge(de)activeerd met de sleutel van de kantine.
Het sleutelkastje voor het alarm bevindt zich bij binnenkomst op de linkerdeurpost boven het bord van de brandblusser.

De werking van de installatie is als volgt:

Uitschakelen

Als de eerste persoon binnenkomt en het alarm is al ingeschakeld gaat een signaaltoon af gedurende 15 seconden. Deze persoon schakelt met de sleutel (links en rechtsom) de installatie uit. Als het alarm te laat wordt uitgeschakeld gaat het alarm af en moet dan alsnog met dezelfde procedure uitgeschakeld worden

Inschakelen

-         Voordat het alarm wordt ingeschakeld moet de buitendeur dicht zijn om deze mee te nemen in het beveiligingscircuit.

-         Degene die als laatste de kantine verlaat en in het bezit van een sleutel is wordt verzocht de kantine op het alarm zetten 

-         Hij of zij stopt de sleutel in het sleutelkastje, draait de sleutel links of rechtsom totdat een pieptoon overgaat. Het alarm is ingeschakeld. 
Hij heeft daarna een paar seconden de tijd om naar buiten te gaan en de deur op slot te doen. Het alarm wordt dan bevestigd met een ononderbroken toon.

Overigens hebben wij ook een brandalarm in de kleedkamers. De sensor bevindt zich in de gang en in de hal van de dames. Mocht er brand in de kantine ontstaan dan wordt door rook in de gang en hal de sensor geactiveerd en gaat het brandalarm af. Het is de bedoeling niet te blijven wachten op hulp maar zo snel mogelijk de kleedkamers te verlaten!

Het brandalarm kan ook afgaan als er veel damp van b.v. douchen in de gang is gekomen of bij stroomstoring. Hij kan worden uitgeschakeld in de meterkast. De instructie is daar aanwezig.

U heeft nu enig idee waar onze commissie zich mee bezighoudt en het kan dus voorkomen dat u benaderd wordt ingeval een grote groep leden gemobiliseerd moet worden. Mocht u bijzondere vaardigheden hebben welke van nut zijn voor onze commissie of andere commissies, aarzel dan niet deze kenbaar te maken aan een van de leden. Deskundige hulp wordt altijd op prijs gesteld! 

 

SAMENSTELLING AC-COMMISSIE

Naam

aandachtsgebied

André de Wit

Voorzitter

Piet Sibbel

dagelijkse onderhoud

Erik de Vries

 

Rob Schaap

groundsmen

Pim vd Velde

 

Ernst Schouten

elektra

Anton de Wit

 

Paul Agebeek

 

Eric Stevens

 

Marco Schoolmeester

 

Carlo Benavides

 

John Keilstra

 

Bert Kisjes

groundsmen

Jaap vd Meer

groenvoorziening/elektra

Ed Krijt

 
zondag, 26 juni 2011 00:00

Bestuur

 

 

U bent van harte welkom bij KZTV

KZTV is een gerenommeerde, actieve, gezellige, en welbekende tennisvereniging in de Zaanstreek. KZTV is opgericht in 1907 en bestaat dit jaar 110 jaar. Sinds 1977 spelen we op het huidige park aan de Wezelstraat 2a in Koog aan de Zaan.

De aantrekkingskracht van KZTV wordt mede bepaald door haar gastvrijheid, haar beleid, de maatregelen die de vereniging treft om ongewenst gedrag te voorkomen en de reactie op incidenten. Bij KZTV is het uitgangspunt dat iedereen, van welke afkomst, religie, achtergrond, leeftijd of seksuele geaardheid dan ook, met of zonder beperking, in een veilige omgeving kan sporten.

KZTV heeft een zevental bestuursleden en kent een dagelijks bestuur (voorzitter, secretaris en penningmeester), een ledenadministrateur, alsmede een aantal commissies:

  • Accommodatie commissie,
  • Evenementen commisie
  • ICT Commissie
  • Jeugdcommissie,
  • Kantinecommissie
  • Sponsorcommissie
  • Technische commissie.
  • Tuincommissie

Het moge duidelijk zijn dat KZTV vele vrijwilligers telt. Voor vrijwilligers en sponsoren hebben wij extra aandacht. Jaarlijks worden zij door het bestuur bedankt middels een uitnodiging voor een vermakelijke bijeenkomst.

KZTV heeft tot doel een sfeervolle gezelligheidsvereniging te zijn waarbij zo goed als alle werkzaamheden in eigen beheer worden uitgevoerd, Wij kennen dan ook een verplichte kantinedienst van tweemaal 3 uur. In de afgelopen jaren is er bestuurlijk nogal wat veranderd. Het bestuur is verjongd en nieuw bloed leidt ertoe dat nieuwe initiatieven worden ontplooid en dat er gestructureerder wordt gewerkt aan de hand van budget en begrotingen. De werkzaamheden per commissie zijn in kleine behapbare brokken opgedeeld waardoor per item 1 persoon verantwoordelijk is voor het opstarten, organiseren en uitvoeren van dat item. Hierdoor is de continuïteit gewaarborgd en lopen de evenementen geen gevaar.


Het bestuur wil zo transparant mogelijk de club besturen en communiceert via de verschillende tot hun beschikking staande communicatiekanalen, zoals de website
www.kztv.nl, Facebook, maandelijkse infobulletins en nieuwsbrieven. Ook de lichtkrant, prikborden en flipover in het clubhuis dienen als hulpmiddel

Melchert Leguijt is aangesteld als (club) selectietrainer. Zijn taak is het om het spelersniveau binnen KZTV te laten stijgen.De niet selectiespelers van KZTV worden getraind door gediplomeerde trainers die bij tennisorganisatie Melchert Leguijt zijn aangesloten. Alle leden worden in de gelegenheid gesteld om les te nemen, vrij te spelen en mee te doen aan allerhande KZTV-activiteiten. Ook heeft KZTV voor de allerkleinsten het project Tenniskids binnengehaald. De oudere jeugd participeert in een eigen groep, genaamd “Who's Next”. Deze groep heeft de vrijheid om van alles te organiseren.

Ons park is gerenoveerd. Er ligt een prachtige smashcourt mat geheel passend bij onze ambitie met prachtig hekwerk eromheen. Onder de grond en rondom de banen zijn ook veel vernieuwingen aangebracht. Bij binnenkomst valt de centraal liggende tuin meteen op. Het clubhuis oogt ruim en gezellig met gratis Wifi voorziening. Met dit park is KZTV vernieuwend, baanbrekend en de eerste club in de Zaanstreek die volledig over is op smashcourt.

KZTV streeft er tevens naar om als club een duurzame uitstraling te hebben. Op dit moment wordt er gewerkt aan een plan van aanpak en een actieplan om deze ambitie gevolg te geven.

KZTV is een club waar het bol staat van allerlei activiteiten voor zowel voor de prestatieve als de recreatieve spelers. Er wordt er van alles georganiseerd. U kunt hierbij denken aan in- en externe competities, toernooien, dagevenementen en trainingen. Tevens heeft KZTV zowel voor de jeugd als de senioren een open tennistoernooi. Voor de jeugd wordt ieder jaar het Young Devil toernooi georganiseerd en voor senioren het welbekende, vanaf 2014 Smash Devil geheten.

Schooltennis wordt ook georganiseerd waarbij per lagere school een aantal scholieren de school mogen vertegenwoordigen. Ook stellen wij onze banen open voor studenten Sport en Organisatie en hebben hiervoor contact met een middelbare school. Lagere scholen is aangegeven om een paar keer per jaar hun gymlessen bij onze tennisclub te houden.

Respect en sportiviteit

Dit item is tot beleid gemaakt bij KZTV door het op te nemen in het beleidsplan van de technische commissie. Uiting hieraan wordt gegeven door dit onderwerp bespreekbaar te maken tijdens de trainingen en in ons clubblad. In toespraken wordt hieraan gerefereerd alsmede zal ook binnenkort in het clubhuis uiting hieraan worden gegeven. KZTV wil dat normen en waarden gerespecteerd worden en heeft “respect en sportiviteit” tot beleid gemaakt. Ook wil KZTV dat er veilig kan worden gesport. Men dient elkaars grenzen te respecteren en discriminatie m.b.t. seksuele diversiteit, afkomst of anderszins is uit den boze evenals grensoverschrijdend gedrag.

Kantine

Onze kantinecommissie is altijd op zoek naar gezonde verbeteringen van het assortiment. De commissieleden en andere leden zijn op vrijwillige basis opgeleid voor het gebruik van de AED reanimatie. Tevens wordt getracht dat iedere barvrijwilliger het diploma IVA haalt. Inmiddels hebben alle leden van de kantinecommissie het diploma Sociale Hygiëne gehaald.

Extern

KZTV is altijd vertegenwoordigd bij KNLTB-bijeenkomsten. Of dit nu clusterbijeenkomsten, districtsvergaderingen of specifieke bijeenkomsten zijn, KZTV is erbij aanwezig. Wij zijn niet alleen aanwezig maar mengen ons altijd in het gesprek en komen met voorstellen. Ditzelfde geldt voor bijeenkomsten van de Gemeente Zaanstad. Onze vrijwilligers gaan geregeld naar allerlei door de KNLTB aangeboden cursussen of workshops.

KZTV heeft ook 3 bondsgedelegeerden, 1 regiobestuurder en een erelid van de KNLTB binnen haar gelederen.

 

Voorzitter KZTV

Wezelstraat 2a

Koog aan de Zaan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vrijdag, 24 juni 2011 00:00

De Competitie Start jeugd

 

De Competitie Start (DCS) voor de KZTV-Jeugd

Op 3 maart starten we het nieuwe tennisjaar voor onze jeugd met een spetterende vrijdagavond: de DCS!
Alle jeugdleden die deelnemen aan de competitie en World Tour worden door de trainers verder geïnformeerd en uitgenodigd om zich aan te melden.
De trainers en de JC zijn nog bezig met de voorbereiding maar hou rekening met:
 
  - veel spelen met intensieve coaching door onze trainers
  - aanvoerdersbijeenkomst
  - spelregelkwis
  - bitterballen en een boel gezelligheid tot slot
 
Voor de jeugdcompetitiespelers betekent het: zet 3 maart DCS alvast in de agenda,
hier moet je bij zijn! Vanaf zes uur ben je welkom om alvast wat in te spelen …. 
Senioren: graag uw begrip dat de banen die avond na zessen gereserveerd zijn voor onze jeugd. 
 
Peter Buitelaar, Jeugdcommissie

 

 

vrijdag, 24 juni 2011 00:00

Inlooptraining jeugd

In de winter is er geen inlooptraining, nader nieuws volgt.

 

 

vrijdag, 24 juni 2011 00:00

Het Generatietoernooi

 

8 juli is het weer zover, het generatietoernooi bij KZTV.

Dit is het moment om samen mer je vader, moeder, zoon of dochter lekker te tennissen. Om 10.00 uur zullen de wedstrijden beginnen en uiterlijk om 13.00 uur zal het toernooi afgelopen zijn. Jullie hoeven niet beide lid te zijn van KZTV, als 1 deelnemer van een duo lid is is dit voldoende.

 

Inschrijven kan via de mail naar :   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Voor verder vragen, neem gerust contact op met Ronald Aards: 06-48004150

 

Tot dan,

 

De jeugdcommisie

 

 

 

 

 

 

Pagina 3 van 4

Recente berichten

RWBC 2018 - 2019

In week 45, 10 November begint weer de RWBC competitie. U kunt zich weer inschrijven via   DEZE   link. Die dit wel SNEL, voor ZONDAG 23 SEPTEMBER ! de informatie vind U in...

Lees verder

OIT & TOIS toernooi

Op zaterdag 29 september wordt weer het altijd gezellige OIT & TOIS toernooi gespeeld. Het eindfeest is dit jaar bij KZTV. U kunt zich  HIER  inschrijven.

Lees verder

INVITATIE toernooi

Op 27 Oktober is weer het INVITATIE toernooi. Kom gezellig tennissen met iemand van een andere vereniging, of iemand die een keer wil kennismaken met het tennis. Geef je op...

Lees verder

Inschrijven Lessen Winter

Beste tennissers,   De zomerperiode is bijna voorbij, er is nog 3 weken les. U kunt zich weer opgeven voor de tennistrainingen voor aankomend winterseizoen!   Het inschrijfformulier en overige informatie omtrent de tennistrainingen...

Lees verder

Tenniskids Worldtour

Op zondag 16 september wordt er weer een ronde van de World Tour voor de tenniskids afgewerkt. Van 08:30 tot en met 10:00 zullen daarvoor 2 banen worden gereserveerd.  Daarnaast wordt...

Lees verder

DEKAmarkt actie levert mooi bedrag op

De DEKAmarkt actie "samen sterk voor onze buurt" levert een mooi bedrag op, in totaal 475 euro. Een welkome aanvulling voor de clubkas.

Lees verder

KZTV Gemengd 1 In 't Nieuws!

check de beelden! http://www.rtvzaanstreek.nl/kztv-in-hilversum/tv/programma?YlMKOOUdLhoFayyPd053DA==

Lees verder

De Enkel Laddercompetitie gaat weer van start

  Iedereen weer wakker uit zijn winterslaap?? De winter ligt al weer bijna achter ons…. Alhoewel de temperatuur nog steeds rond het vriespunt ligt gaat 1 april de Enkel laddercompetitie weer van...

Lees verder

Het KNLTB Afhangbord is vernieuwd !

Bij KZTV is het nieuwe KNLTB Afhangbord in het clubhuis in gebruik genomen. Het nieuwe scherm is groter en het afhangbord is in een gloednieuw jasje gestopt. Hij is efficiënt...

Lees verder

NIIEUW SPONSORKLIKS APP

NIEUW DE SPONSORKLIKS APP installeer deze gelijk op je mobiel (IOS en Androide) en stel KZTV als je standaard sponsordoel in. Voor al Uw aankopen die U doet via deze app krijgt...

Lees verder