KZTV Logo
Toon items op tag: organisatie
zondag, 26 juni 2011 14:37

Trainers

Tennisles bij KZTV.

Bij onze vereniging worden de tennislessen vanaf 2011 verzorgd door tennisorganisatie Leguijt. Twee keer per jaar is er een nieuwe ronde met 18 tennislessen die binnen een half jaar gegeven worden. De zomerlessen starten in april en de winterlessen starten in oktober. Voor deze tennislessen is een lesreglement gemaakt en ook het baanreglement blijft van toepassing.

Inschrijven kan via de website van tennisorganisatie Leguijt:

www.tennisorganisatieleguijt.nl

In verband met de verwerking vragen wij u om op die website in te schrijven of via de trainers met een I-pad. De aankondigingen om in te schrijven komen op de KZTV website, in het Buut en per nieuwsbrief naar u toe.

Kortom we wensen u veel plezier bij de trainingen toe. Voor opmerkingen en vragen neemt u contact op met uw trainer maar als u er samen niet uit komt dan wil de technische commissie u graag helpen naar een oplossing te zoeken.

Met vriendelijke groet,

Melchert Leguijt

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

06-22661935

www.tennisorganisatieleguijt.nl

 

De TC

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 00:00

Technische commissie

De Technische Commissie is de commissie met de meest misleidende naam die een commissie kan hebben. Vaak wordt er aan ons gevraagd of wij iets kunnen doen aan de hoogte van het net of aan de onderhoud van de banen. Als we dan zeggen dat wij daar niets aan doen dan volgt de vraag;

"Maar jullie zijn toch van de Technische Commissie?"

Daarom hieronder een (korte) beschrijving van de taken die onder de TC vallen.

KZTV is een enthousiaste vereniging met enorm veel actieve leden die deelnemen aan een of meerdere competities of aan de toernooien die de club organiseert (of bij andere verenigingen). Daarvoor is veel organisatie, planning, overleg, sturing en inzicht nodig.
Trainingen worden er gegeven aan jeugd en senioren waarbij elke dag veel leden zich proberen te verbeteren. Ook de selectiespelers doen regelmatig een training op het park of in een hal. De indeling van de selectie wordt door de TC in samenwerking met de hoofdtrainer bepaald.
De Voorjaarscompetitie wordt gespeeld in het begin van het tennisseizoen (april tot begin juni). Het indelen van de teams op sterkte en het inschrijven bij de KNLTB vragen heel wat aandacht. Wij hebben daar Sander voor die er veel werk voor verzet.
RWBC is de wintercompetitie van de KNLTB. De organisatie hiervan ligt in de handen van Sven.
De Clubkampioenschappen enkel vinden plaats voor de VJC en de dubbels vinden plaats net na de Smash Devil, verantwoordelijk voor de planning is Thijs.
Naast het zelf organiseren helpt de TC bij andere evenementen door de ballen te regelen, advies te geven of te zorgen dat mensen goed zijn opgeleid door de KNLTB voor bijvoorbeeld competitieleider of toernooileider. Ook algemene regelgeving met betrekking tot het tennissen behoort tot de taak van de TC.

In de wintermaanden organiseert de TC maandelijks een Tennis Borrel Avond. Dit is een avond waarvoor ieder (volwassen) lid zich kan inschrijven om gezellig te tennissen, met een hapje en een drankje later op de avond. Hier houden Jessica, Marina, Sven zich mee bezig. Het succes van de TBA wordt mede bepaald door de grote inzet van de TC-leden om mensen te benaderen om mee te doen.

Het Jiba-afhangbord is de verantwoordelijkheid van de TC en we hebben in Jos Sommers een goede beheerder gevonden.

De TC-ers werken nauw samen en vergaderen zo’n 7 keer per jaar. Met plezier hopen we de vereniging zo op een hoger plan te krijgen.

Heeft u vragen of wilt mee helpen in de commissie dan kunt met ons contact opnemen:

Remy Heijkoop (voorzitter)

Ingrid de Wit

Jessica Bakker

Marina de Wildt

Sander van der Ham

Thijs Kaper

Sven Gras

U kunt de commissie benaderen via het mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Natuurlijk wensen wij u allen veel tennisplezier en bij vragen kunt u ons altijd even contacten.

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 00:00

Sponsor commissie

Wat doet een sponsorcommissie in een club?

Deze commissie probeert zoveel mogelijk bedrijven te interesseren, om reclame te maken in ons clubblad of langs de banen om zodoende gelden te ontvangen, en deze gelden te gebruiken voor alle voorkomende evenementen en andere bezigheden in de vereniging.
Ook werkt deze commissie nauw samen met de overige commissies zodat er met ons allen geprobeerd wordt de kosten zo goed als mogelijk binnen de perken te houden.

Mocht u in uw omgeving nog adverteerders of sponsors weten voor onze club, dan vernemen wij dat graag van u, zodat u met een van onderstaande commissieleden contact kan leggen voor een samenwerking.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

De sponsorcommissie bestaat uit:

  • Ekko Vermeulen
  • Jeroen Roggeveen

 

 

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 00:00

Kantine commissie

Kantinecommissie Joke Terol

Deze commissie zorgt ervoor dat het de inwendige mens op ons park aan niets ontbreekt. Niet alleen voor het gewone “après-tennis”, maar vooral ook tijdens en na de competitie, de toernooien, de clubkampioenschappen en andere activiteiten, die door de diverse commissies worden georganiseerd.

De navolgende KC-leden zijn actief om alles vlekkeloos te laten verlopen:

 

Joke Terol       (voorzitter) 650510803   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Hans Hollander (inkoper) 623311648    
Albert Braspenning 653438435    
Gerda Braspenning 613090118    
Gees Metselaar 653943041    
Tessa Meijer 618253766    
Erik Pool 628528600    
Amy Thomas 625467985    
Beate van Toorn 654674105    
Charles Ruikers 075-6311136    
Fred de Ruijter 625427875    
Juriaan Verweij 641959398    

Voor de kantinedienst indeling krijgen wij hulp van:

 

Frits   Soons 075-6284821   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Deze commissie kan het uiteraard niet alleen af. Alle KZTV-ers van 18 tot 67 jaar zijn daarom verplicht om 3 maal per jaar een kantinedienst te vervullen.

Het rooster hiervoor wordt gemaakt door Frits Soons met behulp van een computerprogramma dat ontworpen is door ons oud-lid Max Meijer.

De indeling wordt gepubliceerd via de maandelijkse nieuwsbrief, onze KZTV-website en hangt ook in de kantine.

Daarnaast krijg je voor het kwartaal dat je ingedeeld bent een mail met de indeling van dat kwartaal, krijg je deze mail dan weet je dus dat je kantinedienst heb.

Tip: noteer de datum gelijk in uw agenda

 

Als men de geplande dienst NIET kan vervullen, dient men ZELF voor vervanging te zorgen door te ruilen met een ander KZTV lid. Dit dient dan doorgegeven te worden aan Frits of aan Dylan. Bij het niet nakomen van de “kantinedienstplicht” dupeert u uw medeclubleden. Er is een groep vrijwilligers die de KC-leden ontlast door op een vaste avond het openen van de kantine voor hun rekening te nemen. Zij leggen u tevens uit hoe alles werkt achter de bar en hoe het afsluiten gaat. Het afsluiten dient door de kantinedienst zelf gedaan te worden. Naast de uitleg hangt er op meerdere plaatsen een instructive wat je daarbij moet doen.

Voor het Grass Devil toernooi geldt een aparte regeling middels vrijwilligers.

Verantwoord alcohol schenken tijdens kantinedienst

De Drank- en Horecawet vereist dat er altijd een barvrijwilliger aanwezig is die een “Instructie Verantwoord Alcohol schenken” (IVA) heeft gevolgd op tijden dat er alcohol wordt geschonken in een sportkantine. NOC*NSF heeft samen met de KNVB, KNHB, het Watersportverbond, de KNKV en KNLTB gewerkt aan een IVA, die sportverenigingen vanaf 14 december 2009 gratis online wordt aangeboden via de websites van de genoemde bonden en NOC*NSF op www.nocnsf.nl/IVA

Meer informatie staat op de website van de KNLTB:  http://www.knltb.nl/cms/showpage.aspx?id=2081

Onze barverantwoordelijke ontvangt dan uw certificaat en die slaan we op zodat we die kunnen tonen op het moment dat daarom wordt gevraagd.

Bij de herinnering aan uw kantinedienst krijgt u ook een herinnering aan het behalen van dit certificaat. Als u de cursus eenmal gedaan heb is hij de rest van uw leven geldig.

Tip: Doe de cursus voordat u kantinedienst heeft, hiermee voorkomt u dat de club een hoge boete krijgt bij een eventuele controle.

 

Daarnaast zijn wij dit jaar begonnen te werken volgens de HACCP wetgeving. Deze wetgeving zorgt voor hygienisch werken in de keuken. In de keuken ligt een kopie van de belangrijkste regels.

Lees deze regels eens goed door tijdens uw dienst zodat u weet hoe u op een verantwoorde manier met eten om kan gaan.

BESTUURSREGLEMENT KANTINE

-    dit bestuursreglement bevat regels, die een verantwoorde verstrekking van alcoholhoudende drank in de sportkantine waarborgen.

-    onder alcoholhoudende drank wordt verstaan : dranken zoals bier, wijn en gedistilleerd met minder dan 15% alcohol ( zwak alcoholisch ) en gedistilleerd met 15% alcohol of meer ( sterke drank ).

-    het bestuur van de vereniging , de z.g. leidinggevenden en de beheerder  zijn belast met de algemene leiding over de kantine. Zij zijn verantwoordelijk voor naleving van de wet en van dit reglement.

-    De leidinggevenden (met name genoemd op de horecavergunning van de vereniging ) zijn in bezit van een verklaring Sociale Hygiëne en bevoegd om onmiddellijke leiding te geven aan de uitoefening van de horecawerkzaamheden in de kantine.

-    vanuit het oogpunt van streven naar alcoholmatiging wordt het gebruik van alcoholvrije dranken gepromoot. Acties, die het gebruik van alcohol stimuleren ( zoals b.v. happy hour, rondje van de zaak etc. ) zijn niet toegestaan.

-    de vereniging zal geen horeca-activiteiten uitoefenen ten behoeve van bijeenkomsten, die worden gehouden wegens gebeurtenissen in de privésfeer van leden en van bijeenkomsten van niet-leden.

-    voor het overige gelden de Huis- en Gedragsregels , die voor de kantine zijn opgesteld, en die zichtbaar in de kantine zijn opgehangen.

HUIS- EN GEDRAGSREGELS

-    de kantine is geopend op dagen die door het bestuur van de vereniging zijn aangewezen. Openingstijden zijn in principe van 08.30 tot 23.00 uur (conform de drank- en horecavergunning van de vereniging), met mogelijke afwijkingen bij bijzondere evenementen.

-    de vereniging heeft een vergunning voor uitsluitend zwak alcoholische dranken (tot 15%, niet gedistilleerd). Zij mogen worden geschonken tijdens openingsuren van de kantine.

-    dranken en/of etenswaar worden slechts verstrekt indien de kantine is bemand door een lid van de Kantinecommissie en/of een Barvrijwilliger.

-    aan personen jonger dan 18 jaar wordt geen alcoholhoudende dranken verstrekt. Tijdens jeugdtoernooien wordt op afwijkende tijden alcohol geschonken.

-    er wordt geen alcoholhoudende drank geschonken aan begeleiders van de jeugd, of personen, die als chauffeur voor spelers fungeren.

-    het is niet toegestaan om dranken elders (b.v. in de kleedkamers) te nuttigen dan in de kantine of op het terras.

-    het is niet toegestaan om tijdens openingsuren van de kantine, zelf meegebrachte alcoholhoudende dranken te gebruiken in de kantine, kleedkamers of elders op het terrein van de vereniging.

-    het is niet toegestaan alcoholhoudende dranken te verstrekken aan personen, die zichtbaar te veel hebben gedronken.

-    personen, die duidelijk te veel hebben gedronken of onder invloed zijn van drugs, of personen, die agressief of ander normafwijkend gedrag vertonen, mogen niet in de kantine worden toegelaten.

-    het Bestuur, KC leden of Barvrijwilligers dienen op bovenstaande regels toe te zien en hebben sanctiebevoegdheid.

Géén honden in de kantine tenzij aangelijnd. En zeker niet in de keuken!!!

Géén onbevoegden in de keuken (b.v. leden die op dat moment geen dienst hebben).

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 14:27

Jeugd commissie

Na een frisse start in 2012 zijn we een nieuwe opzet en structuur gaan vormgeven. Anno 2014 kunnen we zeggen dat de opzet van de nieuwe Jeugdcommissie staat. Er is een jeugdbestuur en een jeugdcommissie die bestaat uit zeer enthousiaste vrijwilligers die helpen bij toernooien, clubkampioenschappen, competitie etc. Zonder al deze vrijwilligers zou het voor ons niet mogelijk zijn de evenementen voor de jeugd te organiseren. Langs deze weg willen wij iedereen die zich heeft ingezet of nog gaat inzetten enorm bedanken. Jullie maken het verschil voor de jeugd.

Hierbij een kleine opsomming wat er in één seizoen al zoal voor de jeugd wordt georganiseerd:

  • het Young Devil Toernooi
  • het Generatietoernooi
  • de voorjaarscompetitie
  • een jeugd uitwisselingprogramma met onze buren, Tennisvereniging Westzijderveld
  • de Jeugd Clubkampioenschappen
  • de Najaarscompetitie
  • de Zaanse Wintercompetitie
  • het Fruittoernooi
  • Het After Kerst Toernooi

Het Young Devil Toernooi is het eerste jeugdtoernooi van het seizoen, met regionale jeugd in verschillende categorieën. Hier wordt door de regionale jeugd weer gekeken hoe ze er voor staan bij aanvang van het seizoen. Het toernooi wordt altijd druk bezocht en er is tennis te zien van een zeer hoogstaand niveau. Daar mogen we als organisator erg trots op zijn.

Het Generatietoernooi is een toernooi waarbij jong samen met oud(er) er een super gezellige dag van maken. Een succesnummer dat de betrokkenheid van ouders, opa en oma’s bij de jeugd vergoot.

De voorjaarscompetitie zal dit jaar in een nieuwe opzet plaatsvinden, onderverdeeld met kleuren in leeftijdscategorieën.

Tennisschool Melchert Leguijt biedt onze jeugd de vele trainingen die zij allen kunnen volgen op ons park. Een nieuwe mogelijkheid die wij samen met Melchert en het hoofdbestuur hebben opgezet zijn inlooptrainingen. Deze inlooptrainingen zijn open voor elk jeugdlid en worden gegeven op maandag. De basisschooljeugd traint van 16:00 uur tot 17:00 uur. De jeugd van de middelbare school traint van 17:00 uur tot 18:00 uur. Tijdens de competitie, toernooien en de clubkampioenschappen zijn er geen inlooptrainingen.

Deze inlooptrainingen zullen regelmatig open worden gesteld voor vriendjes en vriendinnetjes. Dit biedt alle jeugdleden de mogelijkheid om iedereen die zij kennen kennis te laten maken met tennis en met onze gezellige club. Dus ook kinderen die nog geen lid zijn bij KZTV zijn op maandag om 16.00 uur welkom voor een proefles.

Uitdaging:

We hebben nog geen geschikte naam voor deze inlooptrainingen gevonden en dagen jullie uit om met een goede nieuwe naam te komen. De winnaar verdient een eervolle vermelding op de site en natuurlijk zal zijn of haar naam ook echt worden gebruikt.

Selectie

Binnen de jeugd hebben we ook een aantal veelbelovende jeugdspelers rondlopen. Deze talenten worden geselecteerd door Tennisschool Melchert Leguijt en uitgenodigd om mee te doen aan de selectietrainingen, welke mede door Melchert persoonlijk worden gegeven. Daarnaast biedt KZTV een grote tegemoetkoming in de kosten voor de extra trainingen voor deze selectiespelers.

Natuurlijk zijn er altijd punten van aandacht en verbetering mogelijk. Wij staan hiervoor open en horen graag nieuwe ideeën en of mogelijkheden. Dus mocht u punten ter verbetering of nieuwe ideeën hebben, schroom dan niet en neem contact met ons op.

Is een bijdrage leveren aan de jeugd iets voor u?

Als u ons wilt helpen bij het organiseren van een evenement of op een andere manier wilt bijdragen dan horen wij dat graag. Hiervoor kunt u altijd iemand van het jeugdbestuur aanspreken of een mail sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

U kunt onze jeugd ook volgen op Facebook, hier worden regelmatig nieuwtjes en foto’s gedeeld. U vindt de Facebook pagina via KZTV Jeugd.

Wij gaan weer voor een gezellig en bovenal sportief tennisjaar!

Ronald Aarts  –  a.i. voorzitter Jeugdbestuur
Pim Schouten

Rick Hollander

Tessa Meijer

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 14:23

Evenementen commissie

De EC organiseert onder andere gezelligheidstoernooien voor seniorleden. Het zijn over het algemeen onderlinge wedstrijden maar ook toernooien waarbij tennissers van buiten de vereniging kunnen worden uitgenodigd. Naast toernooien verzorgt de EC ook de omlijsting van verschillende evenementen zoals bv het Smash Devil toernooi en de slotdag van de competitie.

Andere dingen waar de evenementencommissie zich mee bezig houdt is de aankleding van de kantine tijdens kerst, kaartavonden, nieuwjaarsreceptie en de inzet voor het gekozen goede doel van het jaar.

In het clubgebouw wordt voor aankondigingen, mededelingen en inschrijvingen gebruik gemaakt van het prikbord en/of de flip-over. Aankondigingen komen ook altijd op de lichtkrant boven de bar. Houd dit dus goed in de gaten. Als u nieuw bent bij de vereniging is het aan te bevelen om op maandagavond mee te doen met de racketavond. Deze avond is altijd druk bezocht en erg gezellig. Je speelt daar met wisselende medespelers en tegenstanders en leert zo snel de mensen binnen de club kennen.

Indien er leden zijn die ons op vrijwillige basis willen helpen zijn zij van harte welkom. Hebt u goede suggesties of ideeën dan kunt u deze bij een van de onderstaande leden kwijt.

De evenementencommissie bestaat uit:

Annette Broekema

Ella IJsseldijk

Sjon Kijlstra

Helen de Cock

Sonja Beets

Ingrid v/d Velde

Mirjam Willems-Kruit

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 14:21

Accommodatie commissie

Deze commissie is verantwoordelijk voor het beheer van het clubgebouw, de banen en de groenvoorziening. Zij bestaat uit leden van onze vereniging. Het doel van deze commissie is door zoveel mogelijk zelfwerkzaamheid van alle leden van de vereniging te trachten de exploitatiekosten zo laag mogelijk te houden (en daarmee de contributie zo laag mogelijk te houden). En tegelijkertijd de voorzieningen voor de leden op een zo goed mogelijk pijl te houden.

Sinds de vereniging de accommodatie in eigen beheer heeft gekregen is het gelukt door middel van deze zelfredzaamheid een mooi park op te bouwen. Dit is gelukt door de regelmatige inbreng van de vele vrijwilligers binnen de vereniging. Hoewel het tegenwoordig wat meer moeite kost om mensen op de been te krijgen mogen wij bij KZTV niet ontevreden zijn. Vijf keer per jaar organiseert de AC op een zaterdag een Onderhoudsdag waarbij de AC-leden geholpen door andere leden onderhoud volgens het Onderhoudsplan plegen. Daarnaast zijn AC-leden altijd inzetbaar om de ad-hoc onderhoudsproblemen op te lossen. De onderhoudsdagen worden ruim van tevoren bekend gemaakt via de diverse info-kanalen binnen de vereniging.

Als gevolg van de huidige baansoort zijn we genoodzaakt de groenvoorziening van ons park te veranderen. Het streven is minder bladval op de banen te krijgen. Afval van bladeren veroorzaakt snelle mosvorming op de huidige ondergrond, Mosvorming zorgt ervoor dat de banen minder draineren en glad worden. Een andere groenvoorziening houdt in dat er minder bladverliezende bomen blijven staan en er groenblijvende bomen voor in de plaats komen. Dit geeft ons park op termijn een ander maar niet minder mooi aanzien.

Een andere grote uitdaging is de vervanging van de huidige opslagruimtes. Een financiële maar ook een praktische uitdaging. We hopen deze binnen enkele jaren te kunnen volbrengen.

De tuincommissie is een aparte groep vrijwilligers binnen de AC. Zij verzorgen de tuinen en perken op het park.

Om onze accommodatie netjes te houden hebben wij een aantal spelregels opgesteld;

TIPS en REGELS

Wij verzoeken iedereen er op toe te zien dat geen vernielingen worden aangericht en dat de regels van fatsoen niet overtreden worden. Dit betekent o.a. dat het niet toegestaan is:
• de scorebordjes op de baan met het racket te bedienen. Daar zijn ze niet tegen bestand.
• kauwgom weg te gooien op de banen aangezien dit zeer moeilijk uit de infill te verwijderen is.
• tennisschoenen te gebruiken met buiten-liggend profiel zoals hockeyschoenen of trimschoenen. Het beste kunt u normale tennisschoenen gebruiken.
• roken op de baan. Hierdoor kunnen brandvlekken ontstaan als de peuken
weggegooid worden.

U wordt verzocht erop toe te zien dat het park schoon blijft. Bedenk dat geen van de leden van de commissies bij u of de vereniging in dienst zijn dus dat wij met zijn allen moeten zorgen voor een leefbare en schone omgeving. Ons park is een van de mooiste in de Zaanstreek en wij willen dit graag zo houden. 

SLEUTELS

Tijdens de wintermaanden en gedurende de grote vakantie is het park en de kantinedeur afgesloten omdat er overdag geen toezicht meer is. Om te voorkomen dat u voor een dicht park c.q. kantinedeur komt te staan kunt u een sleutel onder betaling van 25,- Euro borg ophalen bij Piet Sibbel. Als u uw lidmaatschap opzegt, krijgt u uw borg bij het retourneren van de sleutel terug.

ALARMINSTALLATIE

Wellicht niet bij alle leden bekend maar sinds enige tijd zijn wij eigenaar geworden van ons clubgebouw. Daarom waren wij genoodzaakt door de verzekering een alarminstallatie te hebben in verband met inbraak. 
Om nu te voorkomen dat iedereen een pincode moet onthouden is gekozen voor een sleutelkastje waarbij met de sleutel van het park de installatie in- of uitgeschakeld kan worden.

De installatie wordt ge(de)activeerd met de sleutel van de kantine.
Het sleutelkastje voor het alarm bevindt zich bij binnenkomst op de linkerdeurpost boven het bord van de brandblusser.

De werking van de installatie is als volgt:

Uitschakelen

Als de eerste persoon binnenkomt en het alarm is al ingeschakeld gaat een signaaltoon af gedurende 15 seconden. Deze persoon schakelt met de sleutel (links en rechtsom) de installatie uit. Als het alarm te laat wordt uitgeschakeld gaat het alarm af en moet dan alsnog met dezelfde procedure uitgeschakeld worden

Inschakelen

-         Voordat het alarm wordt ingeschakeld moet de buitendeur dicht zijn om deze mee te nemen in het beveiligingscircuit.

-         Degene die als laatste de kantine verlaat en in het bezit van een sleutel is wordt verzocht de kantine op het alarm zetten 

-         Hij of zij stopt de sleutel in het sleutelkastje, draait de sleutel links of rechtsom totdat een pieptoon overgaat. Het alarm is ingeschakeld. 
Hij heeft daarna een paar seconden de tijd om naar buiten te gaan en de deur op slot te doen. Het alarm wordt dan bevestigd met een ononderbroken toon.

Overigens hebben wij ook een brandalarm in de kleedkamers. De sensor bevindt zich in de gang en in de hal van de dames. Mocht er brand in de kantine ontstaan dan wordt door rook in de gang en hal de sensor geactiveerd en gaat het brandalarm af. Het is de bedoeling niet te blijven wachten op hulp maar zo snel mogelijk de kleedkamers te verlaten!

Het brandalarm kan ook afgaan als er veel damp van b.v. douchen in de gang is gekomen of bij stroomstoring. Hij kan worden uitgeschakeld in de meterkast. De instructie is daar aanwezig.

U heeft nu enig idee waar onze commissie zich mee bezighoudt en het kan dus voorkomen dat u benaderd wordt ingeval een grote groep leden gemobiliseerd moet worden. Mocht u bijzondere vaardigheden hebben welke van nut zijn voor onze commissie of andere commissies, aarzel dan niet deze kenbaar te maken aan een van de leden. Deskundige hulp wordt altijd op prijs gesteld! 

 

SAMENSTELLING AC-COMMISSIE

Naam

aandachtsgebied

André de Wit

Voorzitter

Piet Sibbel

dagelijkse onderhoud

Erik de Vries

 

Rob Schaap

groundsmen

Pim vd Velde

 

Ernst Schouten

elektra

Anton de Wit

 

Paul Agebeek

 

Eric Stevens

 

Marco Schoolmeester

 

Carlo Benavides

 

John Keilstra

 

Bert Kisjes

groundsmen

Jaap vd Meer

groenvoorziening/elektra

Ed Krijt

 
Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 00:00

Bestuur

 

 

U bent van harte welkom bij KZTV

KZTV is een gerenommeerde, actieve, gezellige, en welbekende tennisvereniging in de Zaanstreek. KZTV is opgericht in 1907 en bestaat dit jaar 110 jaar. Sinds 1977 spelen we op het huidige park aan de Wezelstraat 2a in Koog aan de Zaan.

De aantrekkingskracht van KZTV wordt mede bepaald door haar gastvrijheid, haar beleid, de maatregelen die de vereniging treft om ongewenst gedrag te voorkomen en de reactie op incidenten. Bij KZTV is het uitgangspunt dat iedereen, van welke afkomst, religie, achtergrond, leeftijd of seksuele geaardheid dan ook, met of zonder beperking, in een veilige omgeving kan sporten.

KZTV heeft een zevental bestuursleden en kent een dagelijks bestuur (voorzitter, secretaris en penningmeester), een ledenadministrateur, alsmede een aantal commissies:

  • Accommodatie commissie,
  • Evenementen commisie
  • ICT Commissie
  • Jeugdcommissie,
  • Kantinecommissie
  • Sponsorcommissie
  • Technische commissie.
  • Tuincommissie

Het moge duidelijk zijn dat KZTV vele vrijwilligers telt. Voor vrijwilligers en sponsoren hebben wij extra aandacht. Jaarlijks worden zij door het bestuur bedankt middels een uitnodiging voor een vermakelijke bijeenkomst.

KZTV heeft tot doel een sfeervolle gezelligheidsvereniging te zijn waarbij zo goed als alle werkzaamheden in eigen beheer worden uitgevoerd, Wij kennen dan ook een verplichte kantinedienst van tweemaal 3 uur. In de afgelopen jaren is er bestuurlijk nogal wat veranderd. Het bestuur is verjongd en nieuw bloed leidt ertoe dat nieuwe initiatieven worden ontplooid en dat er gestructureerder wordt gewerkt aan de hand van budget en begrotingen. De werkzaamheden per commissie zijn in kleine behapbare brokken opgedeeld waardoor per item 1 persoon verantwoordelijk is voor het opstarten, organiseren en uitvoeren van dat item. Hierdoor is de continuïteit gewaarborgd en lopen de evenementen geen gevaar.


Het bestuur wil zo transparant mogelijk de club besturen en communiceert via de verschillende tot hun beschikking staande communicatiekanalen, zoals de website
www.kztv.nl, Facebook, maandelijkse infobulletins en nieuwsbrieven. Ook de lichtkrant, prikborden en flipover in het clubhuis dienen als hulpmiddel

Melchert Leguijt is aangesteld als (club) selectietrainer. Zijn taak is het om het spelersniveau binnen KZTV te laten stijgen.De niet selectiespelers van KZTV worden getraind door gediplomeerde trainers die bij tennisorganisatie Melchert Leguijt zijn aangesloten. Alle leden worden in de gelegenheid gesteld om les te nemen, vrij te spelen en mee te doen aan allerhande KZTV-activiteiten. Ook heeft KZTV voor de allerkleinsten het project Tenniskids binnengehaald. De oudere jeugd participeert in een eigen groep, genaamd “Who's Next”. Deze groep heeft de vrijheid om van alles te organiseren.

Ons park is gerenoveerd. Er ligt een prachtige smashcourt mat geheel passend bij onze ambitie met prachtig hekwerk eromheen. Onder de grond en rondom de banen zijn ook veel vernieuwingen aangebracht. Bij binnenkomst valt de centraal liggende tuin meteen op. Het clubhuis oogt ruim en gezellig met gratis Wifi voorziening. Met dit park is KZTV vernieuwend, baanbrekend en de eerste club in de Zaanstreek die volledig over is op smashcourt.

KZTV streeft er tevens naar om als club een duurzame uitstraling te hebben. Op dit moment wordt er gewerkt aan een plan van aanpak en een actieplan om deze ambitie gevolg te geven.

KZTV is een club waar het bol staat van allerlei activiteiten voor zowel voor de prestatieve als de recreatieve spelers. Er wordt er van alles georganiseerd. U kunt hierbij denken aan in- en externe competities, toernooien, dagevenementen en trainingen. Tevens heeft KZTV zowel voor de jeugd als de senioren een open tennistoernooi. Voor de jeugd wordt ieder jaar het Young Devil toernooi georganiseerd en voor senioren het welbekende, vanaf 2014 Smash Devil geheten.

Schooltennis wordt ook georganiseerd waarbij per lagere school een aantal scholieren de school mogen vertegenwoordigen. Ook stellen wij onze banen open voor studenten Sport en Organisatie en hebben hiervoor contact met een middelbare school. Lagere scholen is aangegeven om een paar keer per jaar hun gymlessen bij onze tennisclub te houden.

Respect en sportiviteit

Dit item is tot beleid gemaakt bij KZTV door het op te nemen in het beleidsplan van de technische commissie. Uiting hieraan wordt gegeven door dit onderwerp bespreekbaar te maken tijdens de trainingen en in ons clubblad. In toespraken wordt hieraan gerefereerd alsmede zal ook binnenkort in het clubhuis uiting hieraan worden gegeven. KZTV wil dat normen en waarden gerespecteerd worden en heeft “respect en sportiviteit” tot beleid gemaakt. Ook wil KZTV dat er veilig kan worden gesport. Men dient elkaars grenzen te respecteren en discriminatie m.b.t. seksuele diversiteit, afkomst of anderszins is uit den boze evenals grensoverschrijdend gedrag.

Kantine

Onze kantinecommissie is altijd op zoek naar gezonde verbeteringen van het assortiment. De commissieleden en andere leden zijn op vrijwillige basis opgeleid voor het gebruik van de AED reanimatie. Tevens wordt getracht dat iedere barvrijwilliger het diploma IVA haalt. Inmiddels hebben alle leden van de kantinecommissie het diploma Sociale Hygiëne gehaald.

Extern

KZTV is altijd vertegenwoordigd bij KNLTB-bijeenkomsten. Of dit nu clusterbijeenkomsten, districtsvergaderingen of specifieke bijeenkomsten zijn, KZTV is erbij aanwezig. Wij zijn niet alleen aanwezig maar mengen ons altijd in het gesprek en komen met voorstellen. Ditzelfde geldt voor bijeenkomsten van de Gemeente Zaanstad. Onze vrijwilligers gaan geregeld naar allerlei door de KNLTB aangeboden cursussen of workshops.

KZTV heeft ook 3 bondsgedelegeerden, 1 regiobestuurder en een erelid van de KNLTB binnen haar gelederen.

 

Voorzitter KZTV

Wezelstraat 2a

Koog aan de Zaan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 13:13

Les reglement

LESREGLEMENT Tennisorganisatie Leguijt bij K.Z.T.V

1. Na de inschrijving en definitieve indeling hebben trainer(s) en leerling zich gebonden voor een hele zomer-/wintercursus.

2. Indien een cursus tussentijds moet worden afgebroken door een leerling ontstaat geen recht op vergoeding van lesgeld. In zeer bijzondere gevallen besluiten trainer(s) en technische commissie (TC) gezamenlijk over de afhandeling. U dient dit schriftelijk aan te vragen bij de trainer en de TC.

3. Een zomer-/wintercursus bestaat uit:

-18 lessen (praktijk of theorie) waarbij er 3 lessen mogen uitvallen als gevolg van de weersomstandigheden zonder recht op inhalen of verrekening. Als er daardoor nog meer lessen uitvallen dan worden die in overleg met de leerling opnieuw gepland. De lessen worden binnen een half jaar in geroosterd en afgerond met een start in april en oktober.

4. Alle lessen zijn inclusief het gebruik van ballen en eventuele hulpmiddelen zoals video, testrackets en ballenmachine. Andere materialen verzorgt de leerling zelf.

5. Een les duurt 50 minuten. Halve lessen duren 25 minuten. Dit om de pauzes van de trainer te garanderen.

6. Als de banen onbespeelbaar zijn, anders dan als gevolg van slecht weer, wordt er door de trainer in overleg met de TC een herplanning gemaakt.

7. Bij ziekte of afwezigheid van de leerling ontstaat geen recht op vergoeding of een vervangende les. Wel mag een leerling, na toestemming van de trainer, zich laten vervangen door een ander lid van de vereniging.

8. Bij ziekte of andere vormen van afwezigheid van de trainer komt er vervanging of wordt de les later ingehaald/verrekend.

9. Bij het herplannen van lessen mogen leerlingen ook in andere lessgroepen geplaatst worden. Het herplannen gebeurt in goed overleg met de leerling.

10. Lessen die al zijn aangevangen (en afgebroken) worden niet meer herpland.

11. Lesdagen zijn alle dagen in de lesperiode, buiten de basisschoolvakanties en de officiële feestdagen. Hiervan kan alleen na overleg met de trainer worden afgeweken.

12. De leerlingen krijgen van de tennisorganisatie een nota. Deze dienen binnen 14 dagen te worden voldaan na afgiftedatum.

13. Inschrijvingen, die na de sluitingsdatum nog binnenkomen, worden alleen indien mogelijk nog verwerkt.

14. Aanspreekpunt voor de tennisorganisatie zijn de betreffende trainers of

Melchert Leguijt. Info op publicatiebord en website.

15. Aanspreekpunt voor KZTV is de TC voorzitter. (Als u er samen niet uitkomt).

Dit reglement is vastgesteld door Tennisorganisatie Leguijt in overleg met KZTV (December 2011)

Gepubliceerd in Algemeen
zondag, 26 juni 2011 12:47

Lessen

Tennisles bij KZTV.

Bij onze vereniging worden de tennislessen vanaf 2011 verzorgt door tennisorganisatie Leguijt. Twee keer per jaar is er een nieuwe ronde met 18 tennislessen die binnen een half jaar gegeven worden. De zomerlessen starten in april en de winterlessen starten in oktober. Voor deze tennislessen is een lesreglement gemaakt en ook het baanreglement blijft van toepassing.

Inschrijven kan via de website van tennisorganisatie Leguijt:

www.tennisorganisatieleguijt.nl

of via de link op de KZTV website. In verband met de verwerking vragen wij u om op die website in te schrijven of via de trainers met een I-pad. De aankondigingen om in te schrijven komen op de KZTV website, in het Buut en per nieuwsbrief of Grass Devil naar u toe.

Contactpersoon:

Melchert Leguijt Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

06-22661935

www.tennisorganisatieleguijt.nl

Trainers:

Melchert Leguijt

Martin Eshuis

Thomas van Heusden

Davey Bergers

Kortom we wensen u veel plezier bij de trainingen toe. Voor opmerkingen en vragen neemt u contact op met uw trainer maar als u er samen niet uit komt dan wil de technische commissie u graag helpen naar een oplossing te zoeken. (Zie de website en Grass Devil info).

De TC

Gepubliceerd in Algemeen

Recente berichten

Algemene Ledenvergadering

Beste leden, Eén keer  per jaar organiseert K.Z.T.V. een Algemene Ledenvergadering. Tijdens deze vergadering legt het bestuur (financiële) verantwoording af aan de leden. Tevens vragen zij voor bepaalde, te ondernemen, acties goedkeuring...

Lees verder

RWBC Indeling Teams/Banen

De aanvoerders bijeenkomst is op Maandag 29 oktober tussen 19:00-20:30 uur in ’t Buut.

Lees verder

GENTLEMEN'S AFTERNOON 2018

Gentlemen! Op zaterdag 1 december wordt een nieuwe editie van het Gentlemen Afternoon toernooi georganiseerd bij KZTV! Een toernooi voor echte gentlemen waarbij een goede wisseltactiek je de winst van het toernooi...

Lees verder

Tennis Borrel Avond

Vrijdag 14 December, de altijd gezellige Tennis Borrel Avond, schrijf snel in, het kan zo vol zitten. inschrijven ?  stuur een mail naar  tckztv@gmail.com //

Lees verder

Het nieuwe KNLTB afhangbord

Bij KZTV is het nieuwe KNLTB Afhangbord in het clubhuis in gebruik. Het nieuwe scherm is groter en het afhangbord is in een gloednieuw jasje gestopt. Hij is efficiënt in...

Lees verder

NIIEUW SPONSORKLIKS APP

NIEUW DE SPONSORKLIKS APP installeer deze gelijk op je mobiel (IOS en Androide) en stel KZTV als je standaard sponsordoel in. Voor al Uw aankopen die U doet via deze app krijgt...

Lees verder