KZTV Logo

Andre Kramer

E-mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
dinsdag, 28 juni 2011 00:00

Zaanse Wintercompetitie jeugd

Sinds een aantal jaren wordt in de wintermaanden een onderlinge jeugdtenniscompetitie georganiseerd door Zaanse tennisverenigingen. Deze wintercompetitie heeft als doel om tijdens de winterperiode de jeugd, dichtbij huis, lekker te kunnen laten tennissen. Ook voor de komende wintermaanden wordt er weer een Zaanse wintercompetitie georganiseerd en ook KZTV doet hier aan mee.

Er kan gespeeld worden in de volgende onderdelen:
• Rood (6 t/m 9 jaar)
• Oranje (8 t/m 11 jaar)
• Groen (10 t/m 12 jaar)
• t/m 14 jaar
• t/m 17 jaar

De wedstrijden worden gespeeld op zaterdagmiddag tussen 16.00 en 19.00 uur. Er wordt één keer per maand gespeeld op vooraf vastgestelde speeldagen.
Een voorstel voor speeldata zou kunnen zijn:


 Door de geringe bezetting bij de Jeugdcommissie is er besloten om dit jaar niet deel te nemen aan de Zaanse Wintercompetitie.

Indien op deze speeldagen niet gespeeld kan worden vanwege weersomstandigheden, dan vervalt deze speeldag.

Tussen de wedstrijden door wordt met het team van de tegenpartij gegeten. De thuisspelende vereniging regelt eten/drinken.

Op 30 september hebben wij overleg en moeten we aangeven met welke teams we mee willen doen.

Dus geef je zo snel mogelijk op, stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wij moeten de jeugdleden op korte termijn ook alweer opgeven voor de voorjaarscompetitie. Meld ook gelijk in de mail dat je daaraan mee wil doen!!

Meer informatie hierover volgt op korte termijn.

Mocht je vragen hebben over de wintercompetitie dan kun je contact opnemen met Miranda de Bakker, 06-52563924


 

dinsdag, 28 juni 2011 00:00

Voorjaarscompetitie Jeugd Indeling

De tijd vliegt, voor je het weet gaat de competitie voor de KZTV-jeugd weer van start. We begrijpen dat spelers en ouders graag alvast willen weten in welk team en op welke dag wordt gespeeld.

Inmiddels hebben de trainers de spelers alvast over de voorlopige indeling geïnformeerd. We hebben ons best gedaan om zo goed mogelijk rekening te houden met ieders voorkeuren, dat is in verreweg de meeste gevallen gelukt. Voor wie dat niet is gelukt hopen we dat iedereen toch alsnog op de ingedeelde datum kan spelen.  

 
 
U kunt de voorlopige indeling HIER downloaden.
 
 
 
 
dinsdag, 28 juni 2011 20:32

Voorjaarscompetitie Jeugd

De zomercompetitie wordt geregeld door de bond (KNLTB). 
De wedstrijden die tijdens de zomercompetitie worden gespeeld tellen mee voor de ranking.
Er wordt tijdens deze competitie niet voor eten gezorgd door de ontvangende club.
De dagen die je speelt is afhankelijk van welk team je zit en hoe oud je bent. 

Doorgaans is de verdeling als volgt:
Woensdagmiddag vanaf 13.30 uur tot ± 17:00 uur, mini tot en met 12 jaar
Vrijdagmiddag met een begintijd tussen 16:00 en 17:00 spelend tot ± 20.00 uur (12 t/m 17 jaar)
De zaterdag en zondag zijn bestemd voor de beter spelende jeugd en/of selectie. 

De zomercompetitie loopt van begin april tot eind mei.

Teams kunnen een jongensteam zijn, een meisjesteam en een gemengd team. Het soort wedstrijden dat wordt gespeeld is op de woensdag doorgaans op tijd en op de vrijdagen, zaterdagen en zondagen naar gewonnen sets. Het aantal personen dat nodig is kan variëren door het soort competitie. Globaal is het voor de woensdag en vrijdag dat een team uit 4 á 5 personen bestaat.

Het is mogelijk om je individueel op te geven, maar je kan je ook als team opgeven of een voorkeur bij wie je in het team zou willen spelen. 
De jeugdcommissie kan hier echter wel wijzigingen in aanbrengen en daarnaast wordt door de trainers in overleg met de jeugdcommissie bepaalt wie er eventueel in een zaterdag of zondag team komt.

Uiteraard hebben de teams ook een teamleider nodig. De teamleider (bijvoorbeeld een vader of moeder) hoeven dit pas voor half maart op te geven, door dit te melden bij iemand van de jeugdcommssie.

Teamleider

De taak van een teamleider is:
• het informeren wie er welke speeldag speelt
• het zorgen dat de spelers aanwezig zijn (bij uitwedstrijden vervoer regelen) 
• zorgen dat er een begeleider tijdens de wedstrijd aanwezig is
• doorgeven en / of invoeren van de uitslagen.

 
dinsdag, 28 juni 2011 00:00

Jeugdclubkampioenschappen

 
Het lijkt nog erg ver weg, maar zo heeft iedereen ruim de tijd om zich in te schrijven! 
   
De clubkampioenschappen starten voor zowel de jeugd als de senioren op zaterdag 1 september 2018

JEUGD

  • Het finaleweekend van de jeugd is 8 en 9 september.
  • Jeugd kan voor 3 onderdelen inschrijven, maar let dan wel op dat je niet te veel verhinderingen opgeeft! 
  • Lees de reglementen goed door. Daar staat per leeftijd precies in voor welk onderdeel je mee kan doen. 
  • Voor de kinderen die in rood/oranje spelen wordt er een aparte ochtend/middag georganiseerd in het finaleweekend van de jeugd (bij voldoende inschrijvingen). 
    Als je hieraan mee wil doen stuur dan een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • We willen dit jaar weer kijken of er genoeg belangstelling is voor een gezellige BBQ voor onze jeugdleden (en introducee). Geef uiterlijk maandag 3 september door of je mee wilt doen  (Kosten: EUR 8,50 p/p).

 

Je kan je via deze link inschrijven:

https://mijnknltb.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=A9E89407-D3D1-4DB4-881D-D07EFA8E513C

 

 

dinsdag, 28 juni 2011 00:00

Young Devil

Het Young Devil toernooi 2018 was weer een groot succes! Vele spannende en
sportieve wedstrijden werden er gespeeld op ons tennispark.

In het finaleweekend (17 en 18 maart) moesten de spelers en speelsters weliswaar de kou trotseren maardat deed aan de inzet en enthousiasme niets af!

Onder de bezielende leiding van Sophie Walraven is ons bekende jeugdtoernooi weer een succes gebleken!  

Wat ons betreft graag tot 2019.

YD logo

 

zondag, 26 juni 2011 14:50

Nieuwsbrief

 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Miranda de Bakker e-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Sinds Februari 2016 heeft KZTV een nieuwsbrief, die maandelijks uitkomt.
Via deze nieuwsbrief willen wij de leden op de hoogte houden van het nieuws binnen de club.
Heeft U informatie voor de nieuwsbrief, of ontvangt U deze niet, dan kunt U mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

maandag, 16 januari 2017 14:46

Tuin commissie

 

 

De aanpak in de tuin is er op gericht het onderhoud aan de tuin op harmonieuze en organische wijze te minimaliseren. Dat is een relatief zware opgaaf omdat bij de aanleg van de tuin het aanwezige zevenblad en paardenstaart de gelegenheid is gegeven op de voor deze planten ideale ondergrond zich duurzaam en talrijk te ontwikkelen. Een aantal maatregelen zijn daartoe genomen. De meest succesvolle is tot nog toe geweest het mulchen met boomschors van het rozenperk.

In principe loopt het tuinseizoen van 1 maart tot 1 december. Toch zal op de tuincommissie leden in de winter periode een beroep gedaan worden om gerichte activiteiten te ondernemen ter beperking van het tuinonderhoud.

Bezetting

Wij hebben het geluk gehad dat sinds november 2015 de tuincommissie weer behoorlijk op sterkte is gekomen. Onze laatste versterking hebben wij gekregen met Judith de Graaf. Ons laatste verlies hebben wij geleden met het vertrek na zo vele jaren tuincommissie van Rein Visser. Om zijn verdriet hierover te lenigen hebben wij hem een passende fles whisky doen toekomen.

Ook fysiek ongemak heeft ons getroffen door de botbreuk van onze voormalige leider van de tuincommisie Gerda Oosterbaan.

 

De tuincommissie bestaat nu uit:

Emoh Coester

Jos Fienieg

Loes Fuykschot-Tap

Judith de Graaf

Cees Moraal

Gerda Oosterbaan

Jantine Schröder

Mundi Coester (voorzitter)

Natahalie Tusveld

Marga Soons (financiën)

 

 

 

zondag, 26 juni 2011 00:00

Sponsor commissie

Wat doet een sponsorcommissie in een club?

Deze commissie probeert zoveel mogelijk bedrijven te interesseren, om reclame te maken in ons clubblad of langs de banen om zodoende gelden te ontvangen, en deze gelden te gebruiken voor alle voorkomende evenementen en andere bezigheden in de vereniging.
Ook werkt deze commissie nauw samen met de overige commissies zodat er met ons allen geprobeerd wordt de kosten zo goed als mogelijk binnen de perken te houden.

Mocht u in uw omgeving nog adverteerders of sponsors weten voor onze club, dan vernemen wij dat graag van u, zodat u met een van onderstaande commissieleden contact kan leggen voor een samenwerking.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

De sponsorcommissie bestaat uit:

  • Ekko Vermeulen
  • Jeroen Roggeveen

 

 

zondag, 26 juni 2011 00:00

Kantine commissie

Kantinecommissie Joke Terol

Deze commissie zorgt ervoor dat het de inwendige mens op ons park aan niets ontbreekt. Niet alleen voor het gewone “après-tennis”, maar vooral ook tijdens en na de competitie, de toernooien, de clubkampioenschappen en andere activiteiten, die door de diverse commissies worden georganiseerd.

De navolgende KC-leden zijn actief om alles vlekkeloos te laten verlopen:

 

Joke Terol       (voorzitter) 650510803   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Hans Hollander (inkoper) 623311648    
Albert Braspenning 653438435    
Gerda Braspenning 613090118    
Gees Metselaar 653943041    
Tessa Meijer 618253766    
Erik Pool 628528600    
Amy Thomas 625467985    
Beate van Toorn 654674105    
Charles Ruikers 075-6311136    
Fred de Ruijter 625427875    
Juriaan Verweij 641959398    

Voor de kantinedienst indeling krijgen wij hulp van:

 

Frits   Soons 075-6284821   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Deze commissie kan het uiteraard niet alleen af. Alle KZTV-ers van 18 tot 67 jaar zijn daarom verplicht om 3 maal per jaar een kantinedienst te vervullen.

Het rooster hiervoor wordt gemaakt door Frits Soons met behulp van een computerprogramma dat ontworpen is door ons oud-lid Max Meijer.

De indeling wordt gepubliceerd via de maandelijkse nieuwsbrief, onze KZTV-website en hangt ook in de kantine.

Daarnaast krijg je voor het kwartaal dat je ingedeeld bent een mail met de indeling van dat kwartaal, krijg je deze mail dan weet je dus dat je kantinedienst heb.

Tip: noteer de datum gelijk in uw agenda

 

Als men de geplande dienst NIET kan vervullen, dient men ZELF voor vervanging te zorgen door te ruilen met een ander KZTV lid. Dit dient dan doorgegeven te worden aan Frits of aan Dylan. Bij het niet nakomen van de “kantinedienstplicht” dupeert u uw medeclubleden. Er is een groep vrijwilligers die de KC-leden ontlast door op een vaste avond het openen van de kantine voor hun rekening te nemen. Zij leggen u tevens uit hoe alles werkt achter de bar en hoe het afsluiten gaat. Het afsluiten dient door de kantinedienst zelf gedaan te worden. Naast de uitleg hangt er op meerdere plaatsen een instructive wat je daarbij moet doen.

Voor het Grass Devil toernooi geldt een aparte regeling middels vrijwilligers.

Verantwoord alcohol schenken tijdens kantinedienst

De Drank- en Horecawet vereist dat er altijd een barvrijwilliger aanwezig is die een “Instructie Verantwoord Alcohol schenken” (IVA) heeft gevolgd op tijden dat er alcohol wordt geschonken in een sportkantine. NOC*NSF heeft samen met de KNVB, KNHB, het Watersportverbond, de KNKV en KNLTB gewerkt aan een IVA, die sportverenigingen vanaf 14 december 2009 gratis online wordt aangeboden via de websites van de genoemde bonden en NOC*NSF op www.nocnsf.nl/IVA

Meer informatie staat op de website van de KNLTB:  http://www.knltb.nl/cms/showpage.aspx?id=2081

Onze barverantwoordelijke ontvangt dan uw certificaat en die slaan we op zodat we die kunnen tonen op het moment dat daarom wordt gevraagd.

Bij de herinnering aan uw kantinedienst krijgt u ook een herinnering aan het behalen van dit certificaat. Als u de cursus eenmal gedaan heb is hij de rest van uw leven geldig.

Tip: Doe de cursus voordat u kantinedienst heeft, hiermee voorkomt u dat de club een hoge boete krijgt bij een eventuele controle.

 

Daarnaast zijn wij dit jaar begonnen te werken volgens de HACCP wetgeving. Deze wetgeving zorgt voor hygienisch werken in de keuken. In de keuken ligt een kopie van de belangrijkste regels.

Lees deze regels eens goed door tijdens uw dienst zodat u weet hoe u op een verantwoorde manier met eten om kan gaan.

BESTUURSREGLEMENT KANTINE

-    dit bestuursreglement bevat regels, die een verantwoorde verstrekking van alcoholhoudende drank in de sportkantine waarborgen.

-    onder alcoholhoudende drank wordt verstaan : dranken zoals bier, wijn en gedistilleerd met minder dan 15% alcohol ( zwak alcoholisch ) en gedistilleerd met 15% alcohol of meer ( sterke drank ).

-    het bestuur van de vereniging , de z.g. leidinggevenden en de beheerder  zijn belast met de algemene leiding over de kantine. Zij zijn verantwoordelijk voor naleving van de wet en van dit reglement.

-    De leidinggevenden (met name genoemd op de horecavergunning van de vereniging ) zijn in bezit van een verklaring Sociale Hygiëne en bevoegd om onmiddellijke leiding te geven aan de uitoefening van de horecawerkzaamheden in de kantine.

-    vanuit het oogpunt van streven naar alcoholmatiging wordt het gebruik van alcoholvrije dranken gepromoot. Acties, die het gebruik van alcohol stimuleren ( zoals b.v. happy hour, rondje van de zaak etc. ) zijn niet toegestaan.

-    de vereniging zal geen horeca-activiteiten uitoefenen ten behoeve van bijeenkomsten, die worden gehouden wegens gebeurtenissen in de privésfeer van leden en van bijeenkomsten van niet-leden.

-    voor het overige gelden de Huis- en Gedragsregels , die voor de kantine zijn opgesteld, en die zichtbaar in de kantine zijn opgehangen.

HUIS- EN GEDRAGSREGELS

-    de kantine is geopend op dagen die door het bestuur van de vereniging zijn aangewezen. Openingstijden zijn in principe van 08.30 tot 23.00 uur (conform de drank- en horecavergunning van de vereniging), met mogelijke afwijkingen bij bijzondere evenementen.

-    de vereniging heeft een vergunning voor uitsluitend zwak alcoholische dranken (tot 15%, niet gedistilleerd). Zij mogen worden geschonken tijdens openingsuren van de kantine.

-    dranken en/of etenswaar worden slechts verstrekt indien de kantine is bemand door een lid van de Kantinecommissie en/of een Barvrijwilliger.

-    aan personen jonger dan 18 jaar wordt geen alcoholhoudende dranken verstrekt. Tijdens jeugdtoernooien wordt op afwijkende tijden alcohol geschonken.

-    er wordt geen alcoholhoudende drank geschonken aan begeleiders van de jeugd, of personen, die als chauffeur voor spelers fungeren.

-    het is niet toegestaan om dranken elders (b.v. in de kleedkamers) te nuttigen dan in de kantine of op het terras.

-    het is niet toegestaan om tijdens openingsuren van de kantine, zelf meegebrachte alcoholhoudende dranken te gebruiken in de kantine, kleedkamers of elders op het terrein van de vereniging.

-    het is niet toegestaan alcoholhoudende dranken te verstrekken aan personen, die zichtbaar te veel hebben gedronken.

-    personen, die duidelijk te veel hebben gedronken of onder invloed zijn van drugs, of personen, die agressief of ander normafwijkend gedrag vertonen, mogen niet in de kantine worden toegelaten.

-    het Bestuur, KC leden of Barvrijwilligers dienen op bovenstaande regels toe te zien en hebben sanctiebevoegdheid.

Géén honden in de kantine tenzij aangelijnd. En zeker niet in de keuken!!!

Géén onbevoegden in de keuken (b.v. leden die op dat moment geen dienst hebben).

Pagina 2 van 3

Recente berichten

Algemene Ledenvergadering

Beste leden, Eén keer  per jaar organiseert K.Z.T.V. een Algemene Ledenvergadering. Tijdens deze vergadering legt het bestuur (financiële) verantwoording af aan de leden. Tevens vragen zij voor bepaalde, te ondernemen, acties goedkeuring...

Lees verder

RWBC Indeling Teams/Banen

De aanvoerders bijeenkomst is op Maandag 29 oktober tussen 19:00-20:30 uur in ’t Buut.

Lees verder

GENTLEMEN'S AFTERNOON 2018

Gentlemen! Op zaterdag 1 december wordt een nieuwe editie van het Gentlemen Afternoon toernooi georganiseerd bij KZTV! Een toernooi voor echte gentlemen waarbij een goede wisseltactiek je de winst van het toernooi...

Lees verder

Tennis Borrel Avond

Vrijdag 14 December, de altijd gezellige Tennis Borrel Avond, schrijf snel in, het kan zo vol zitten. inschrijven ?  stuur een mail naar  tckztv@gmail.com //

Lees verder

Het nieuwe KNLTB afhangbord

Bij KZTV is het nieuwe KNLTB Afhangbord in het clubhuis in gebruik. Het nieuwe scherm is groter en het afhangbord is in een gloednieuw jasje gestopt. Hij is efficiënt in...

Lees verder

NIIEUW SPONSORKLIKS APP

NIEUW DE SPONSORKLIKS APP installeer deze gelijk op je mobiel (IOS en Androide) en stel KZTV als je standaard sponsordoel in. Voor al Uw aankopen die U doet via deze app krijgt...

Lees verder